ДРУК АНТИСТРЕСІВ

Антистреси з логотипом замовити. Брендований антистрес.

Антистреси з логотипом – це бізнес-сувенір з брендуванням, який допоможе впоратися із хвилюванням та напругою у робочий час, а також це веселий рекламний подарунок для колег чи партнерів. Брендований антистрес слугуватиме яскравим сувеніром на корпоративному заході, промоакції чи стане настільним елементом вашого офісу. Цей промосувенір обов’язково зніме втому, хвилювання і напругу, що накопичилися за робочий день. Антистреси з логотипом оптом замовляють компанії різних сфер діяльності: IT-компанії, маркетингові та дизайнерські студії, торгові, туристичні компанії, спортивні центри та фітнес-клуби, банки, страхові компанії та інші фінансові компанії. Стресболи також часто можна побачити у медичних закладах, де люди відчувають високий рівень стресу. Ці іграшки приємні на дотик і мають зручну форму, тому їх комфортно тримати в руках. Брендуємо стресболи великими тиражами для подарунків у проведенні промоакцій. Це завжди цікавий та оптимальний для бюджету подарунок.

У шоурумі рекламно-виробничої компанії Big Fish представлені антистреси для брендування різних кольорів та форм: м’ячики, сердечка, зірочки, хмаринки, трикутники, кубики, машинки, будинки, олівці тощо. Також здійснюємо брендування конструкторів-головоломок з металу чи дерева, якими користуються як іграшкою-антистресом, а також брендування іграшок Pop-it та Simple Dimple.

Брендування антистресів здійснюємо на виробництві компанії Big Fish за допомогою професійного обладнання з використанням європейських фарб методом тамподруку. Цей метод дозволяє нанести на виріб логотип чи елемент вашої корпоративної символіки якісно та швидко, забезпечуючи тривалу зносостійкість.

Замовити антистреси з логотипом гуртом можна на нашому сайті, а переглянути приклад готових робіт можна на сторінці  «Анстистреси» у розділі «Офісні аксесуари».