Шеврони та нашивки

Шеврон з логотипом. Нашивка замовити. Корпоративні шеврони

Сьогодні шеврони і нашивки відіграють велику роль в оформленні одягу. Вони стали дієвим фактором у промоіндустрії, є одним із  атрибутів  просування будь-якої корпорації. Раніше шеврони та нашивки використовували військові, силові та охоронні організації, щоб визначити приналежність людини до певної структури, її звання чи посаду. Сьогодні вони мають ширшу сферу застосування: освітні заклади, спортивні клуби, приватні компанії тощо. Шеврони використовують з метою реклами, підвищення впізнаваності та іміджу компанії. Нашивки можуть бути пришиті на одяг будь-якого типу: чи це спортивна форма, робочий одяг або уніформа. Це робить їхнє використання поширеним і дуже зручним. Шеврони і нашивки – чудове доповнення до одягу, яке зробить його особливим.

Переваги шевронів та нашивок:

  •       довговічність (вишитий шеврон або нашивка прослужить тривалий час без втрати якості та зовнішнього вигляду);
  •       доступна ціна;
  •       можливість виготовлення у невеликих тиражах;
  •       легкість кріплення та заміни
  •       гарний вигляд (об’ємна вишивка надає солідності і виглядає красиво).

Шеврони та нашивки не вимагають особливого догляду і їх легко замінити. Їм не страшне прання, прасування, вони стійкі до постійних механічних впливів у процесі експлуатації одягу. При знятті нашивки одяг залишається цілим. Так компанії можуть застосовувати одну уніформу в різних ситуаціях, наприклад, якщо співробітник змінив посаду або змінився логотип.

Шеврони та нашивки з логотипом розміщують на зовнішній частині одягу, форми чи спецодягу, найчастіше на рукаві чи грудях. Вони можуть бути клейові, пришивні або на липучці. Фірмові нашивки з логотипом компанії, гербом підрозділу чи емблемою допомагають підвищити впізнаваність бренду або оформити офіційний одяг. Нашивки також можуть використовуватись, щоб надати речам оригінального вигляду. Яскраві та різнокольорові шеврони будь-яких форм прикрасять сумки, верхній одяг, головні убори та аксесуари, виділять власника серед інших. Вони підкреслять стиль та унікальність будь-якої компанії.

Нашивки й шеврони створюють за допомогою вишивальних машин. Машинна вишивка вирізняється високою точністю перенесення зображення на тканину, довговічністю та міцністю. Для збільшення терміну експлуатації потрібно правильно підібрати основу, вона має бути щільною. Рекламне агентство Big Fish пропонує виготовлення шевронів та нашивок з логотипом будь-якої складності, різних форм та розмірів. Сучасне обладнання дозволяє виконувати замовлення на найвищому рівні. А використання якісних ниток та тканин гарантує високу якість зображення та тривалу експлуатацію вишитих зображень. Ціна формується залежно від тиражу, розміру, виду вишивки, ниток, тканини, типу кріплення, термінів та прораховується індивідуально.

Щоб замовити фірмові нашивки та шеврони з логотипом компанії, заповніть заявку на сайті, напишіть на пошту або зателефонуйте за вказаними номерами телефону.