ДРУК НА МАРКЕРАХ

МАРКЕРИ

Маркери з логотипом. Нанесення зображення на маркери.

Брендована сувенірна продукція – один із найшвидших та найефективніших способів просування компанії, бренду, товарів та послуг. Такий яскравий аксесуар на робочому столі, як маркер завжди привертає увагу, особливо, якщо він забрендований логотипом чи корпоративним елементом вашої компанії. Маркери з брендуванням є чудовою рекламою, бо ними активно користуються офісні працівники. Подарувати їх можна під час проведення рекламної акції на конференціях чи інших заходах, додати до корпоративних наборів для дітей і не тільки.

Замовити брендовані маркери можна таких видів:

–       Текстові – використовуються для виділення тексту яскравими кольорами, продаються наборами або поштучно. Маємо великий вибір кольорів.

–       Перманентні – можуть бути з тонким або широким наконечником, легко наносяться на будь-яку поверхню, не змиваються водою.

–       Сухостиральні – використовуються для магнітно-маркерних дошок, на водній основі, легко стираються сухою ганчіркою або губкою.

–       Художні – також їх називають скетч-маркерами, мають широку палітру кольорів та використовуються для малювання на папері.

–     Крейдяні – фарба для них виготовляється на основі крейди, легко стираються вологою серветкою, ідеально підходять для нанесення на гладкі поверхні.

–      Двосторонні – дуже зручні у використанні, оскільки мають два наконечники – тонкий (пензликовий) та широкий (з кутовим зрізом), що дозволяє наносити лінії різних форм та розмірів.

Широкий корпус маркера дозволяє нанести не лише логотип компанії, а й багато корисної інформації, зокрема контактні дані. Друк на маркерах здійснюється методом тамподруку в один або декілька кольорів. УФ друк на маркерах – дозволяє зробити багатоколірне об’ємне зображення.  Нанесення логотипа на маркери дозволяє виділити ваш бренд серед конкурентів та залучити нових клієнтів.

Менеджери Big Fish допоможуть вам підібрати ідеальний варіант корпоративної продукції для будь-яких цілей.