ДРУК НА ЕКООЛІВЦЯХ

Олівці з брендуванням Львів. Корпоранивні подарунки. Еко олівці з логотипом замовити.

Екоолівці з логотипом – це невід’ємний атрибут в роботі будь-якого офісного працівника. Разом із ручками еко олівці залишаються одними з найдоступніших, найпотрібніших, найзручніших  та найефективніших рекламних сувенірів. Вони широко використовуються в різних сферах та є дієвими маркетинговими інструментами. Олівці з брендуванням привертають увагу, забезпечуючи відмінну впізнаваність бренду. Олівці з логотипом від рекламно-виробничої компанії Біг Фіш виготовлені з дерева. Це робить їх екологічним бізнес-сувеніром.

Рекламні екоолівці ідеально підходять для готелів, шкіл, університетів, офісів. Вони однаково популярні і як роздатковий матеріал у промоакціях, виставках, заходах та конференціях і як один з інструментів корпоративного стилю.

Трендовим напрямком серед сувенірів компанії Біг Фіш залишаються прості еко-олівці що проростають, їх можна висаджувати у горщики після використання. Такі екоолівці мають насіння на кінці, яке в ґрунті проростає у гарний ароматний кущ зелені. Ми  друкуємо індивідуальне пакування для таких олівців або для комплектів еко олівців з логотипом та насінням. Таким чином, простий олівець стає гарним брендованим подарунком в упаковці і має виражений корпоративний стиль та презентабельний вигляд.

Друк на екоолівцях рекламно-виробнича компанія Біг Фіш здійснює такими методами друку:

  • тамподрук фарбою в один або декілька кольорів;
  • лазерне гравіювання по дереву;
  • УФ друк повноколірного зображення.

В компанії Біг Фіш ви можете придбати екоолівці з гумкою або без неї гуртом, а також замовити окремі одиниці чи цілий набір.