Друк костерів та підстаканників

Костери замовити. Друк костерів з логотипом.

Брендовані костери (бірдекелі – «пивна кришка») – популярна брендована поліграфія у сфері ресторанного бізнесу. Для виробників алкогольних і безалкогольних напоїв костери є важливою деталлю для підтримки іміджу компанії і можливістю нагадати про свій продукт.

Костери з логотипом – це невелика деталь, яка здатна позитивно вплинути на сприйняття бренду, тому оригінальність безпосередньо впливатиме на впізнаваність вашого бренду. Рекламно- виробнича компанія Big Fish пропонує розміщувати на костерах не лише лого, а й яскраві дизайни, різні пропозиції, контакти закладу, рекламувати певні продукти і послуги. Найпопулярнішими формами костерів є коло і квадрат із закругленими кутами. Та завдяки нашим технологіям ми зможемо надати костеру практично будь-яку індивідуальну форму, наприклад, форму вашого продукту.

Замовити друк костерів з логотипом рекомендуємо у поєднанні з брендованим посудом, сетами, меню та іншими брендованими сувенірами. Виготовлення брендованої поліграфії та брендованої сувенірної продукції  компанії в одному стилі із фірмовою символікою створюють відчуття цілісності загального стилю закладу.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish для виготовлення костерів використовує спеціальний картон Beermatt, так званий пивний картон, який має дуже хороші вологопоглинаючі властивості. Для брендування костерів ми використовуємо такі види друку:

  • цифровий друк;
  • офсетний друк;
  • шовкодрук.

Якщо у Вас немає готового макету, дизайнери компанії Big Fish допоможуть розробити дизайн костерів у вашому фірмовому стилі.