ДРУК НА РЮКЗАКАХ ТА СУМКАХ

СУМКИ ТА РЮКЗАКИ

Брендовані сумки – засіб прямої комунікації з брендами у повсякденному житті. Це рюкзаки для ноутбуків чи подорожей, еко-торби,  та шопери, сумки на пояс та інші. Нанесення логотипу чи особливого дизайну на такі вироби – перетворять їх у стильний корпоративний подарунок для партнерів та клієнтів, також вони слугуватимуть хорошою альтернативою для наповнення welcome box.

У нашому шоурумі представлено тисячі варіантів різних сумок, а саме:

–       рюкзаки та сумки для ноутбуків з лого;

–       брендовані рюкзаки для подорожей;

–       сумки дорожні з лого;

–       брендовані спортивні сумки та мішки;

–       сумки для покупок з логотипом;

–       сумки на пояс з лого;

–       брендовані валізи;

–       термосумки з логотипом;

–       брендовані пляжні сумки;

–       кошик/рюкзак для пікніка з логотипом.

Наша команда також розробляє індивідуальні види сумок та рюкзаків зі спеціалізованими лекалами під відповідні потреби. Ми готові розробити й втілити дизайн брендованих сумок з текстильних матеріалів, які будуть вирізнятись з-поміж інших. Широкий вибір тканин та якісний друк гарантуємо! У компанії Big Fish нанесення обраної символіки, малюнка, фото, логотипа, принта чи емблеми виконується за допомогою найсучаснішого обладнання, передових технологій та нових трендів. Для кожного виробу наші технологи обирають найбільш доцільний варіант, який буде максимально відповідати вимогам замовника.

Ви можете вибрати будь-які принти чи кольори – і навіть після тривалого користування вони будуть в ідеальному стані.

 

Для брендування сумок  рекламно-виробнича компанія Big Fish застосовує кілька методів друку:

–       шовкотрафаретний друк – це універсальна технологія, яка використовується для одноколірних та багатобарвних зображень. Чіткі та яскраві малюнки наносяться на підстави будь-якої якості та відтінку.

–       термоперенос – популярний спосіб друку логотипу,що ґрунтується на використанні спеціальних плівок. Для досягнення особливих ефектів застосовуються плівки з глітером, металізованим напиленням, бархатистим малюнком.

–       сублімаційний друк – нова методика, що підходить для нанесення зображень тільки на білу основу. Технологія відрізняється високою чіткістю, можливістю виконання повнокольорового друку, доступною вартістю.

–       DTF друк  (Direct To Film) – один із найсучасніших методів брендування одягу, сумок, аксесуарів та штучних матеріалів – нанесення повнокольорового зображення методом безконтурного термічного перенесення. Якщо потрібно отримати яскраве, насичене зображення (особливо на поверхнях, де прямий друк ускладнений або взагалі неможливий), на допомогу приходить друк DTF.