Текстильні промо столи

Текстильний промостіл з підсвічуванням. Промостіл замовити. Брендовані промостоли

Текстильні промостоли стануть чудовим доповненням до текстильних стендів на виставках, конференціях чи форумах. Виконані в одній стилістиці, такі конструкції привернуть увагу та продемонструють вашу компанію.

Презентабельний та сучасний вигляд текстильних стендів не залишить байдужими навіть найвибагливіших відвідувачів.

Текстильний рекламний промостіл – це конструкція, яка складається з алюмінієвих трубок та пластикових з’єднувачів, які розкладаються за принципом поп-ап системи. Всередині промостіл має карбонову полицю, яка забезпечує стійкість конструкції та створює ергономічність використання. Зображення в такому разі друкується на тканині та монтується або на липучках, або на силіконовому канті, пришитому по периметру тканини. Ви можете не хвилюватись через заломи чи згини на зображенні, адже тканина ідеально натягується на конструкцію, тож текстильний промостіл завжди виглядатиме респектабельно.

Якщо ви хочете виділити свій стенд з-поміж інших, пропонуємо вам текстильний промостіл з підсвічуванням. Рекламні полотна для текстильних промостолів виготовляємо методом сублімації на поліестрових світлорозсіювальних полотнах, які дають можливість підсвітити зображення зсередини, привернувши ще більше уваги до вашого стенда та виділивши ваш промостіл з-поміж інших.

Корпус текстильних промостолів з підсвічуванням виготовлений з алюмінієвого каркаса і стільниці з ДСП та доповнений внутрішньою полицею. Діоди торцевої підсвітки встановлені на верхній горизонтальній ламелі. Текстильне полотно кріпиться до каркаса за допомогою силіконового канта, пришитого по периметру, закриває лицьову поверхню столу та торці, залишаючи позаду відкритий доступ до внутрішньої полиці. Конструкція легка та компактна, зручна у транспортуванні та в монтажі.

Для того щоб замовити текстильний промостіл, зверніться до менеджерів компанії Біг Фіш. Така рекламна конструкція допоможе вам вдало представити свою компанію на будь-якому заході.