Кур'єрські пакети

Брендовані кур’єрські пакети замовити. Друк логотипу на кур’єрських пакетах Львів.

Кур’єрська доставка стала невід’ємною частиною нашого повсякденного життя. Наша компанія пропонує замовити брендовані кур’єрські пакети з непрозорого багатошарового щільного поліетилену із самоклейкою захисною стрічкою, які гарантують збереження вантажу, стануть хорошим маркетинговим інструментом та покращать імідж компанії. Крім корпоративної документації, кур’єрські пакети використовують для доставки інших товарів. Такими упвковками з брендуванням користуються ювелірні майстерні, бутіки одягу та косметики, а також магазини різноманітної техніки й гаджетів.

Переваги кур’єрських пакетів для нанесення логотипа:

  • вологонепроникні і герметичні, тому їх використовують для відправки особливо цінних документів і речей;
  • щільні бокові шви захищають від розриву;
  • багатошаровий поліетилен та непрозора поверхня (всередині пакети чорного кольору) забезпечують конфіденційність вмісту пакету;
  • біла зовнішня сторона зручна для друку логотипа або нанесення інших позначок.

Кур’єрські пакети з нанесенням логотипу виготовлені з непрозорого багатошарового поліетиленового матеріалу та оснащені спеціальним клапаном, який після розрізу повторно заклеїти неможливо.

Для брендування ми використовуємо шовкотрафаретний вид друку, який дозволяє нанести на поліетиленову плівку яскраві й насичені повноколірні зображення, логотип, інші корпоративні елементи дизайну. Більшість клієнтів компанії Біг Фіш здійснюють замовлення кур’єрських пакетів з нанесенням логотипа з одного боку в один, два або три кольори. Цікавим та елегантним виглядає нанесення сріблом або бронзою, з металізованим (срібним або бронзовим) логотипом кур’єрські пакети виглядають по-особливому.

Розмір брендованих кур’єрських пакетів можна підібрати згідно із вашими потребами. Наприклад, упаковка форматів А6 і А5 відмінно підійде для транспортування дрібних речей, розмір А4 переважно використовується для пересилання документів та продукції середніх габаритів. Більш об’ємний вантаж легко поміститься в кур’єр-пакетах форматів А3, А3+ або А2.

Функціональні кур’єрські пакети з брендуванням можна легко і без вагань замовити у компанії Біг Фіш.