КУБКИ ТА НАГОРОДИ

Кубки та нагороди

Кубки та нагороди виконують важливу функцію в компанії. Вони показують лояльність фірми, здатні надихати на кращий результат і на прагнення працівників бути нагородженими. Нагороди – це кубки, дипломи, статуетки, медалі та інші призи, які вручають за перемоги чи будь які досягнення у певній сфері.

Різноманітні фігурки прикрашають столи офісів і стильно вписуються в сучасний інтер’єр, адже технології рекламно-виробничої компанії Big Fish дозволяють виготовляти нестандартні форми та фактури нагород чи кубків. Вироби зі скла, металу, дерева, акрилу та поєднання цих матеріалів дозволяє створити унікальну нагороду, яку можна адаптувати до будь-яких подій.

У нашому асортименті є нагороди та кубки стандартні, тобто вже готові. На готових нагородах ми наносимо індивідуальні написи чи логотипи відповідно до запиту клієнта.

Що до  готових нагород чи статуеток, вони представлені з таких матеріалів:

Металізований пластик. Це бюджетний варіант. Такі вироби характеризуються мінімальною вагою, стійкістю до легких механічних впливів. Пластикові нагороди – найкраще рішення для суспільних змагань та широкомасштабних заходів, коли нагородити відзнаками потрібно сотні учасників;

Кераміка. Керамічні нагороди мають вищу вартість, проте і виглядають більш привабливо. Це суцільні відлиті фігури, що можуть мати різноманітні форми та розміри. Перевага керамічних виробів у тому, що вони міцніші та довговічніші, ніж аналоги з металопластику.

Лите оптичне скло. Скляні нагороди мають значно ефектніший вигляд, ніж аналоги з інших матеріалів. Вони мають стандартні заготовлені форми. Написи та зображення друкарі компанії Big Fish наносять на поверхню із використанням 2D- та 3D-гравіювання.

Також ми виготовляємо індивідуальні нагороди чи кубки згідно макету клієнта, або самостійно розробляємо унікальні статуетки. Зазвичай для індивідуальних нагород використовується матеріал акрил. Акрилові призи можна зробити складної форми – у вигляді силуетів, тварин, фігур, логотипів. Зовні він не відрізняється від скла, але легший та зручніший в обробці.

Також наші майстри виготовляють нагороди з металу та дерева. І часто поєднують різні матеріали в 1 нагороді для створення вау ефекту.

Наша команда розробить дизайн для вашої нагороди самостійно, враховуючи всі побажання та корпоративну айдентику. А також втілить будь-які ваші ідеї в реальність. Рекламно-виробнича компанія Big Fish виготовляє повністю індивідуальні та унікальні нагороди для кожного клієнта.

Що стосується варіантів нанесення написів та зображень, для нагород використовують різноманітні варіанти в залежності до матеріалів нагороди.

Ми використовуємо такі види брендування нагород:

  • лазерне гравіювання;
  • матування скла;
  • повноколірний друк;
  • сучасний 3Д-друк;
  • накладки з металу;
  • аплікації із плівки.

Вартість виробів залежить від характеристик матеріалу, розмірів нагороди, варіантів нанесення зображення. Якщо ви плануєте замовити більше як 20 одиниць, вартість буде визначена із врахуванням тиражу. В рекламно-виробничій компанії Big Fish ви можете замовити нагороду від 1 одиниці так і великі тиражі різних макетів.