Буклетниці

Буклетниця з логотипом. Підставки з акрилу замовити. Підставки під поліграфію з логотипом

Буклетниця – це спеціальна підставка для листівок, буклетів, каталогів тощо. Їх часто використовують у супермаркетах, торгових центрах, магазинах, рецепціях, касах  – для розміщення рекламних журналів. Також буклетниці часто можна побачити в аптеках, спортивних клубах, бізнес-центрах, виставкових павільйонах та в інших місцях скупчення людей. На багаторівневих буклетницях можна розмістити флаєри з акційними пропозиціями, буклети, каталоги та іншу рекламну та інформаційну поліграфію.

Підставки для буклетів бувають різних конструкцій та розмірів:

  • настільні буклетниці;
  • підлогові стійки для брошур;
  • підвісні підставки для листівок.

Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш виготовляє буклетниці на потрібну вам кількість кишень, секцій та рівнів.

Підставкою для поліграфії може бути:

  • буклетниця на один відділ;
  • двосекційна буклетниця;
  • три- та чотирирівнева буклетниця.

Буклетниці, підставки для візиток та підставки для поліграфії найчастіше виготовляють з акрилу, пластику або оргскла. Вони можуть бути як прозорі, так і кольорові. Виготовляємо буклетниці лише з високоякісних матеріалів, що гарантує їм стійкість та довговічність.

Окрім виготовлення різноманітних стійок та підставок для поліграфічної продукції, ви можете замовити нанесення логотипа на буклетниці та інші конструкції. Буклетниця з логотипом приверне увагу і вкотре нагадає клієнтам про вашу компанію. Найкраще для нанесення на буклетницю  підійде УФ друк або лазерне гравіювання. Буклетниця чудово підійде для того, щоб упорядкувати рекламну та іншу поліграфічну продукцію, тому ідея замовити виготовлення стійок та підставок для буклетів –завжди правильна для посилення комунікації з клієнтами.