БРЕНДОВАНІ ПАВЕР БЕНКИ

Друк логотипу на повербанках. Корпоративні павербенки. Повер бенк з логотипом замовити.

Павербанк – незамінний аксесуар, який дозволить вирішити проблему низького заряду акумулятора, навіть якщо ви перебуваєте далеко від електромережі. Сувенірні павербанки з логотипом особливо актуальні під час презентацій, відряджень, подорожей та  у щоденному житті.

У шоурумі рекламно-виробничої компанії Big Fish представлені такі види зарядних пристроїв:

  • автомобільний зарядний пристрій;
  • унівенрсальний power bank;
  • power bank із бездротовою зарядкою.

Брендований power bank – незамінний подарунок для ваших клієнтів, колег або партнерів по бізнесу, оскільки він допомагає вирішити проблему відсутності постійного джерела живлення. Серед основних переваг продукції можна виділити її мініатюрність, яка дозволяє брати повербанк із собою у тривалі поїздки і подорожі. Для цього рекомендуємо зарядні пристрої з ємністю 10000 або 20000 mAh. Портативні зарядні пристрої з лого актуальні і для щоденного використання (ємністю 5000–10 000mAh), наприклад, їх можна взяти з собою на роботу. Тому power bank з логотипом вже давно є незамінним атрибутом у welcome box для новачків.

У рекламно-виробничій компанії Big Fish можна замовити друк логотипа на power bank з пластику або металу методами:

  • гравіювання;
  • УФ друку;
  • тамподруку.

Друк методом лазерного гравірування забезпечує якісне і довговічне нанесення логотипа або будь-якого іншого напису. А завдяки металевому корпусу зовнішній вигляд продукції нікого не залишить байдужим. Такий метод нанесення логотипа ми застосовуємо і для power bank з ефектом підсвічування корпусу, а також на екоелектроніку.

Повнокольоровий УФ друк на пластику чи металі дозволяє забрендувати виріб за допомогою зображення будь-якої складності. У результаті ви отримуєте довговічний яскравий і насичений малюнок або напис. Метод УФ друку підходить для створення зображень як на матових, так і на глянцевих поверхнях.

Метод тамподруку рекомендуємо використовувати на вироби з пластику. Стійкість нанесення зображення не гірша, ніж при УФ друці, проте він має обмеження у кількості кольорів (до 4-х).

У шоурумі рекламно-виробничої компанії Big Fish представлені десятки моделей повербеків для брендування, а також інших електронних гаджетів для брендування: лампа з бездротовою зарядкою, мережеві зарядні пристрої, USB-проводи 3 в 1, зволожувачі повітря та ін. Перелік електронних товарів для брендування можна переглянути у розділі нашого сайту «Електроніка та технології».