ДРУК ЕКОАКСЕСУАРІВ

Аксесуари екологічні з логотипом. Замовити еко подарунки корпоративні Львів.

Сьогодні тема екології як ніколи актуальна, а кількість компаній, які турбуються про захист довкілля, стрімко зростає, і це не просто новий тренд.

Брендовані еко аксесуари — це гарна можливість показати свою турботу про природу та екологію. Такі подарунки чудово підійдуть, якщо ви берете участь у виставці чи проводите соціальну акцію, конференцію, використовуючи брендовані екоаксесуари. Екосувеніри з логотипом дозволять вигідно виділитися на тлі конкурентів, привернути увагу до компанії та її цінностей. Кожен подарований екосувенір або еко подарунок з логотипом щоразу залучатиме в цю спільноту нових учасників, які дбають про довкілля.

Еко-аксесуари – це креативні носії реклами. Вибір екотоварів – досить великий. Це можуть бути екобрелоки з дерева чи фетру, еконабори зі стікерами з переробленого картону, екозакладки, екопенали з коркового дерева, екокосметички чи екочохли, а також безліч інших сувенірів, виготовлених на замовлення за індивідуальним дизайном. А ще електронні прилади та пристрої, корпуси яких виготовлені з екологічно чистих матеріалів.

Для виготовлення екопродукції використовують натуральні матеріали та вдруге перероблену сировину – перероблений папір, дизайнерський картон, крафт-папір, дерево, корок, бамбук, войлок, фетр, органічну бавовну. Залежно від форми та матеріалу екоаксесуарів логотип можна зробити методом:

  • лазерного гравіювання;
  • УФ друку;
  • тиснення;
  • шовкодруку;
  • комп’ютерної вишивки.

Екоаксесуари з логотипом зроблять вашу компанію впізнаваною й успішною. Вони будуть мати позитивний вплив на цільову аудиторію та стануть гарним корпоративним подарунком.