Бірки текстильні

Виготовлення бірок для одягу. Бірки паперові для прикрас. Текстильні бірки Львів

Рекламно-виробнича компанія Big Fish виготовляє картонні бірки для одягу та етикетки для будь-якого текстилю.

Бірки для одягу або етикетки для одягу – це поліграфія, на якій вказана інформація про виробника, назва бренду, надруковано логотип чи будь-які інші додаткові відомості. На етикетці для одягу можна розмістити багато цікавої інформації або ж зробити її просто гарною. Якісна бірка – візитна картка бренду.

Друкована бірка має мати лаконічний і зрозумілий дизайн, міцні матеріали та якісний друк. Ми пропонуємо клієнтам великий вибір матеріалів для бірок та цікаві технології друку для забезпечення найкращого результату.

Ми виготовляємо картонні бірки для одягу з логотипом, гаслом чи назвою компанії, які підтримують впізнаваність торгових марок та брендів серед покупців. Бірки – хороший і дешевий спосіб  урізноманітнити свій одяг. Рекламна компанія Big Fish друкує етикетки на різних видах паперу, включаючи природний екопапір. Ви можете замовити друк бірок у Львові індивідуальної форми відповідно до штампу. Окрім етикеток з екопаперу, ми також пропонуємо низку додаткових оздоблень та деталей, які дозволять урізноманітнити етикетки для одягу.

Ми використовуємо такі матеріали:

–       папір крейдований щільністю 350/450 г/м2;

–       папір дизайнерський різної товщини та текстури;

–       офсетний папір різної товщини;

–       односторонній картон білий та кремовий;

–       бірки з прозорого силікону.

Також для бірок використовуємо безліч післядрукарських функцій:

–       перфорація на бірках;

–       свердління отвору на бірках;

–       згинання вдвоє бірок для одягу;

–       біговки;

–       заокруглення кутів на бірках;

–       висікання індивідуальної форми бірок для текстилю;

–       тиснення логотипу фольгою, сліпе або конгревне тиснення на бірках;

–       шовкотрафаретний друк на дизайнерському папері;

–       вибіркове лакування на бірках.

Для міцності і якості бірки наші друкарі роблять ламінування паперу. Ламінація може бути матова, глянцева, софт-тач, а також різноманітної товщини. Це забезпечує зносостійкість бірок та їхню довговічність і надає естетичного вигляду.

Наша компанія виготовляє також бірки для одягу з текстилю. Внутрішні бірки пришивні та зовнішні. Виготовляємо текстильні етикетки різних видів: жакардові етикетки, бавовняні етикетки, шкіряні етикетки, складники і розмірники, етикетки друковані на стрічці тощо.

Друкарня Big Fish – виробник етикеток (бірок), де враховується кожна деталь. Наша пропозиція характеризується можливістю реалізувати навіть найменше замовлення за індивідуальним запитом клієнта за дуже привабливою ціною і за короткий час!