Прапорці настільні

Прапорці настільні з логотипом. Прапорці на підставці. Виготовлення прапорців

Брендовані настільні прапорці  – бюджетний варіант реклами вашого бренду, тому їх часто використовують різні компанії в рекламних цілях: для офісів, бізнес-заходів, банківських установ, готельно-ресторанної сфери, рекламних акцій та інших галузей. У кабінетах держслужбовців найчастіше можна зустріти прапор з державною символікою. У міських муніципалітетах нерідко можна побачити  прапори з гербами міст-побратимів.  У рекламно-виробничій компанії Big Fish ви можете купити прапорці країн світу, замовити прапорці з корпоративною символікою, пошити прапорці з державними емблемами і емблемами спортивних клубів, надрукувати прапорці з рекламними слоганами. Якщо вам потрібний індивідуальний прапорець з логотипом компанії, ми надрукуємо його в найкоротші терміни і за низькою ціною.

Для виробництва настільних прапорів рекламно-виробнича компанія Big Fish використовує такі види тканин:

  • атлас – щільна шовкова тканина, з якої шиють красиві, яскраві і блискучі прапорці. З атласу переважно виготовляють знамена, настільні прапорці і прапори, які розміщують всередині приміщень;
  • поліестер (поліефірний або штучний шовк) – синтетичний матеріал для недорогих прапорців. Прапори і прапорці з поліестеру найчастіше використовують для проведення масових заходів. Також з поліестеру виготовляють бюджетний варіант настільних прапорців.

Додатково настільні прапорці з друком комплектуються пластиковою, дерев’яною або металевою підставкою. Підставки можуть бути призначені для одного або декількох прапорців. Купити настільний прапорець з дерев’яною або металевою підставкою буде доречно для офісів і бізнес-заходів, для відділень банків і транспортних компаній, для офісів політичних партій, торгових центрів. Прапорці з друком на пластиковому флагштоку більше підходять для спортивних і рекламних акцій, свят і концертів.

У рекламно-виробничій компанії Big Fish можна замовити прапори різних розмірів (від найменших до великих, нестандартних), поштучно та гуртом. Устаткування з нанесення зображень методом сублімації одностороннім або двостороннім друком дозволяє отримувати зображення відмінної якості. Щоб оформити замовлення, звертайтеся до менеджерів компанії Bid Fish, які допоможуть вам обрати колір, розмір, матеріал, особливості дизайну і терміни виготовлення майбутніх виробів.