Автомобільна плівка та брендування авто

Брендування автомобіля. Друк на автомобільній плівці. Поклейка авто

Брендування авто, реклама на авто – ефективний вид зовнішньої реклами для різних сфер діяльності,  що гарантує широке охоплення цільової аудиторії, впізнаваність та запам’ятовуваність бренду з мінімальними витратами. Брендовані автомобілі – це динамічна реклама, яка допомагає залучити надзвичайно велику кількість потенційних клієнтів. Реклама на власному транспорті не потребує додаткових дозволів чи оплати за експонування зображення.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish здійснює наступні види робіт: брендування автомобіля, брендування робочого автобуса, брендування вантажівки. Працюємо для такого бізнесу, як: служби таксі, служби доставки, логістичні компанії, банки, готельно-ресторанна сфера та інші.

Розміщення реклами на транспорті – це поетапний технологічний процес, який складається з таких стадій: здійснення замірів автомобіля, розробка дизайн-макета, технічна підготовка до друку чи порізки плівки, друк та порізка зображень та нанесення на транспортний засіб. Рекламно-виробнича компанія Big Fish використовує кілька технологій нанесення зовнішньої реклами на автомобіль:

Метод аплікації вінілової плівки – цей варіант брендування корпоративного транспорту дозволяє використовувати різні кольори плівки Oracal 641 серії або спеціальної автомобільної плівки Oracal 751 серії.  Відповідно до цього способу логотип та рекламна інформація вирізається з плівки плотером та за допомогою спеціальної монтажної плівки переноситься на площину автомобіля.

Повноколірний широкоформатний друк або УФ друк на плівці – за допомогою цього методу ми можемо перенести на автомобіль яскраве зображення та корпоративні елементи компанії. Переважно після друку плівку додатково покривають ламінацією, що продовжує термін її експлуатації. Рекламна плівка, за допомогою якої здійснюють поклейку автомобіля, захищатиме транспорт від механічних пошкоджень та подряпин.

Компанія Big Fish надає послуги дизайну та забезпечить вам індивідуальну розробку макета, враховуючи ваш корпоративний стиль та усі побажання. Команда монтажників забезпечить рекламне та інформаційне оформлення автомобіля будь-якої складності. Ціна на брендування авто залежатиме від особливостей вашого замовлення, зокрема: розміру необхідної реклами, обраних матеріалів, виду транспорту, терміну виконання, тиражу  тощо.

Виготовлення рекламної плівки і брендування авто, а також її монтаж є одним з напрямків діяльності компанії Big Fish. У роботі використовуємо лише якісні матеріали і сучасне професійне обладнання. Щоб дізнатися вартість і відповіді на інші можливі запитання, звертайтесь до менеджерів команди Big Fish.