РЮКЗАКИ ДЛЯ ПОДОРОЖІ

РЮКЗАКИ ДЛЯ ПОДОРОЖІ

Брендовані рюкзаки для подорожі. Друк на рюкзаках Львів.

Рюкзак для подорожей, спорту та відпочинку є максимально комфортним для щоденного носіння. Ергономічний дизайн рюкзаків з регульованими лямками і м’якою спинкою дозволяє носити його весь день, не відчуваючи втоми. Вони настільки універсальні, що ними користуються як спортсмени та велолюбителі, так і звичайні люди, для яких важлива функціональність. Саме тому брендований рюкзак для подорожі – чудовий варіант сувенірної продукції для нанесення логотипа чи корпоративної символіки.

Стиль рюкзаків формується за допомогою деталей: різних форм та крою, наявності зручних кишень, а також аксесуарів, які їх доповнюють.

Спортивні моделі, об’ємні різновиди сумок для подорожей та відпочинку, невеликі за розміром варіанти, лаконічні рюкзаки для роботи в офісі та прогулянок – всі ці моделі ви можете замовити для брендування оптом і в роздріб у компанії Біг Фіш.

В залежності від складності зображення логотипа, розміру нанесення та тиражу замовлення ми пропонуємо клієнту найкращі рішення та методи нанесення:

  • вишивка – вишиваємо на різноманітних тканинах та у важкодоступних місцях;
  • шовкотрафаретний друк (шовкотрафарет / трафаретний друк / друк фарбою) – один з найпопулярніших методів нанесення на рюкзаках;
  • термодрук або термоперенос / термоаплікація / метод аплікації – спосіб нанесення зображення за допомогою спеціальної плівки.

Вибирайте ефективні інструменти для маркетингу та комунікацій вашого бренду разом з командою Біг Фіш – ми реалізуємо всі нестандартні ідеї для брендування.