Друк меню

Друк меню Львів. Замовити розробку меню. Дизайн меню.

Меню – це частина іміджу та фірмового стилю закладу. Красиво оформлене меню з якісного матеріалу завжди приємно переглядати. Не дарма вважають, що меню – це обличчя закладу. Зовнішній вигляд меню впливає на формування іміджу ресторану чи кафе. Звичайно, дуже важливо, щоб друк був якісним, а зображення поданих страв – яскравими та смачними. Гарно оформлене меню заохочує відвідувачів куштувати запропоновані страви та напої.

Добре та зі смаком підготовлене меню допоможе підкреслити стиль та рівень закладу. Наприклад, серед кафе та барів популярне крафт-меню, яке друкується у вигляді сетів або меню у вигляді брошур. Такі меню друкуються великими тиражами, і їх можна часто замінювати новими. А ось ресторани високого рівня використовують меню-папки, меню-книги. Такі меню виготовлені з якісного щільного паперу та красиво оформлені ззовні. Відвідувачам буде приємно тримати та читати його, адже меню – це незамінний атрибут успішної роботи закладу, його візитна картка, завдання якої – створити приємне перше враження.

Друк меню для кафе чи ресторанів буває різних видів, не обмежуйтесь одним лише основним меню. Зазвичай друкуємо окремо карту вин або коктейльну карту, а також тейбл-тенти з сезонним меню, які стоять на столах. Сьогодні часто ресторани та бари замовляють виготовлення спеціальних меню: сезонних, тематичних, ранкових, дитячих. Виходячи з того, де буде використовуватися меню, виготовляють різні його види, найпопулярніші з яких є:

  • меню-каталог: його подає офіціант персонально;
  • настільне меню: розташовується на кожному столику;
  • меню-буклет: використовується як вкладка в основне меню;
  • меню-плакат: може бути розміщене у самому закладі або перед входом;
  • меню-флаєр: скорочений варіант меню, може використовуватися для залучення відвідувачів.

Замовити друк меню у компанії Big Fish можна як великими тиражами, так і невеликими кількостями, клієнт довіряє вирішення завдання справжнім професіоналам. Ми готові не просто надрукувати поліграфічну продукцію, але й взяти на себе повний цикл робіт – від створення дизайну меню до післядрукарської обробки.

Найпопулярніші види друку меню у нас – цифровий та офсетний. Також ми пропонуємо використовувати УФ друк та шовкотрафаретний, адже вони надають виробам особливого вигляду та дизайну. Особливої уваги у процесі виготовлення меню надаємо обкладинці. Завдяки асортименту матеріалів її можна зробити оригінальною, такою, що привертає увагу. Через це вдається створити не лише привабливі зовні, а й якісні, зручні у використанні поліграфічні вироби. Доповнити виріб можна матовою, глянцевою або soft touch ламінацією, тисненням, конгревом, вибірковим лаком або висічкою. Меню можна оформляти у різних форматах, найпопулярніший серед них – це формат А4 та А3. Залежно від типу макету для створення можна обрати крейдований матовий, офсетний, крафтовий папір й дизайнерський картон. Довговічності й естетичності додасть двостороння матова чи глянцева ламінація за бажанням клієнта.

Багаторічний досвід роботи з подібними замовленнями, добре розуміння маркетингу ресторану, якісні матеріали та друк – все це запорука виготовлення хороших виробів, які оцінять ваші відвідувачі та гості.