Скретч-карти та лотереї

Друк скретч-карток Львів. Замовити брендовані скретч-карти.

Брендовані скретч-карти – це карти з нанесеною скретч-смугою, яку необхідно стерти, щоб побачити сховану під нею інформацію. У сучасному світі скретч-карти з друком використовують у різноманітних сферах для проведенні промоакцій, миттєвих лотерей та розіграшів, для поповнення рахунків інтернет-провайдерів. У шоу-румі рекламно-виробничої компанії Big Fish можна замовити брендовані скретч-карти різних видів:

  • лотерейні;
  • подарункові;
  • передоплатні (поповнення мобільного зв’язку та підключення інтернету).

Технології виробництва компанії Big Fish дозволяють виготовити брендовані скетч-карти не лише класичної прямокутної форми. Можливий будь-який розмір та форма:  круглі, овальні, квадратні карти, із прямими чи заокругленими кутами.

Найпопулярнішими скретч-картами з друком є картки з пластику. Проте брендована карта зі скретч-смугою може мати пластикову, псевдопластикову або паперову основу.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish використовує й  різні види упакування скретч-карт з друком. Після виготовлення вони можуть бути поміщені всередину буклета, що подає інформацію про проведення акції, умови використання картки, рекламу бренду, реквізити компанії, що організувала акцію. Або простіший варіант –  їх можна запакувати в маленькі прозорі конверти з брендованими наліпками.

Значну увагу варто приділити також дизайну скретч-карт. Наші дизайнери розробляють індивідуальний  яскравий макет відповідно до фірмового стилю компанії.

Друк скретч-карток у рекламно-виробничій компанії Big Fish здійснюємо двома способам друку:

  • цифровим;
  • офсетним (при великому тиражі).

Цифровий друк дозволяє наносити індивідуальну інформацію одночасно із друком основного малюнка. Для цього використовуються лазерні чи краплеструменні принтери. Наступним етапом є нанесення двосторонньої ламінації матовою або глянцевою плівкою, яка захищає зображення та надає жорсткості. Останній етап у виготовленні – це нанесення скретч-шару. Для нанесення скретч-смуги використовується високотехнологічне обладнання для трафаретного друку, здатне працювати з металізованими фарбами.

Персональна інформація ховається під сірою металізованою смугою, що легко видаляється за допомогою монет. Поліграфія зі скретч-нанесенням допускає випуск екземплярів із кількома смугами.