Поліетиленові пакети "Дой пак", "Zip"

Пакет дой-пак з логотипом. Брендування на пакетах Zip.

Найдоступнішим видом упаковки на сьогодні є поліетиленові пакети для пакування. Сфер використання для цього виду упаковки – незліченна кількість. Особливо зараз пакети з логотипом на замовлення є дуже популярними. Поліетиленові пакети не тільки будуть зручними для покупців, а й слугуватимуть потужною рекламою для будь-якого бізнесу. Поліетиленові пакети з логотипом дозволяють популяризувати ваш бренд серед потенційних покупців та всіх, хто коли-небудь зверне на нього увагу. Кожен пакет стає окремим сильним рекламним інструментом. Замовити пакети з логотипом означає отримати практичний і ефективний інструмент для розширення іміджу та підвищення впізнаваності вашої компанії.

Для упакування сипучих продуктів ідеально підходять дой-паки – міцні, надійні і герметичні. Дой-пак є плоским пакетом зі складкою внизу. Коли його наповнюють вмістом, складка розкривається, і у пакета утворюється рівна широка основа, що дозволяє йому стояти. Такі пакети часто замовляють для сипучих продуктів. Це фаворит пакування для чаю і кави, горіхів, спецій тощо. Компанія Big Fish пропонує дой-паки із зіп-замком, дой-паки під запаювання або дой-паки з клапаном дегазації залежно від наповнення. Ці пакети виготовляються з різних матеріалів та бувають різних розмірів. Дой-пак зроблений з багатошарових матеріалів із бар’єрними властивостями. Внутрішній шар пакета має поліетиленове покриття, яке служить бар’єром між навколишнім середовищем і продуктом. Дой-пак має багаторазову герметичну застібку zip, яку можна безліч разів відкривати й закривати. Тому вміст довго зберігатиме відмінні ароматичні та смакові властивості. Дой-паки бувають крафтові, металізовані, із прозорим вікном та повністю прозорі пакети. У нас ви знайдете широкий вибір кольорів. Пакет дой-пак – економна, функціональна та просто зручна у використанні упаковка для різних сипучих продуктів.

Брендування дой-паків здійснюємо за допомогою друку прямо на поверхню або нанесення стікерів з клейкою основою. Друк на дой-паках робимо на власному обладнанні шовкотрафаретним способом. Для менших тиражів ми пропонуємо брендування дой-паків наліпками.   Пакети дой-паки з логотипом – це чудова презентація вашого бренду та продукції.

Zip-пакети популярні завдяки своїй практичності. Виготовляються з поліетилену та мають характерну застібку-герметик zip lock, що забезпечує багаторазову фіксацію товару. Найчастіше їх використовують для зберігання та фасування малих речей, а також різних дрібничок, наприклад, бісеру, ґудзиків, деталей та інших дрібних товарів. Пакети більших розмірів підійдуть для фасування насіння, корму тощо. Це зручна упаковка, що може використовуватись повторно та надійно виконувати свої функції.