Друк листівок

Друк індивідуальних листівок. Дизайн листівок Львів. Листівка А6 замовити.

Друкована листівка – це незамінний рекламний носій. За допомогою брендованої листівки ви можете розповісти про продукт чи послугу дуже великому колу споживачів, привітати колег чи партнерів, через друковані афіші та плакати – проінформувати про важливу подію чи надати необхідну інформацію, а персоналізована поштова листівка – хороший варіант підкреслити турботу та увагу компанії до клієнта.

Для  друку листівок рекламно-виробнича компанія Big Fish використовує різноманітні формати друку – від А7 до А3:

  • А3 (420х297 мм) – найбільші листівки, які використовують як афіші та невеликі плакати для різноманітних подій;
  • А4 (297х210 мм) – найоптимальніший формат інформаційної листівки, дозволяє розмістити всю необхідну інформацію без обмежень;
  • А5 (210х148 мм) – найпопулярніший формат, який використовують в адресній рекламі;
  • А6 (148х105 мм) – зручний варіант для роздачі на виставках і презентаціях;
  • А7 (100х70 мм) – найменший формат, такі листівки найчастіше роздають на вулицях та розкидають в поштові скриньки.

Для виготовлення листівок (А3–А7) компанія Big Fish найчастіше використовує крейдований папір підвищеної щільності (від 250 г/м2) або тонкий картон. Можна використовувати й різні види дизайнерського паперу. Якщо вам близька тема відповідального споживання та екопродукції, можемо надрукувати еколистівки, листівки на крафтовому картоні чи переробленому папері.

Щоб надати друкованій листівці індивідуальності, ми пропонуємо використовувати нестандартні форми, а також застосовувати різноманітні післядрукарські роботи: тиснення золотом/сріблом чи іншими кольорами, нанесення глянцевої, матової чи ламінації Soft-touch, а також виділення кількох елементів вибірковим лакуванням. Значну увагу варто приділити й дизайну листівок. Якщо у вас немає готового макета до друку, дизайнерська команда Big Fish оперативно розробить індивідуальний макет відповідно до вашого завдання.

Друк рекламних листівок у рекламно-виробничій компанії Big Fish здійснюється за

  • цифрового друку (тираж до 100 од.);
  • офсетного друку (тираж від 100 од.).

Для виготовлення листівок в будь-якому стилі ми використовуємо щільний папір або дизайнерський картон високої якості, здійснюємо якісний повноколірний друк та унікальний дизайн. Також організовуємо розповсюдження флаєрів в місцях скупчення людей та поштових скриньках.