Тейбл тенти та менюхолдери

Друк тейбл тентів. Виготовлення менюхолдерів на замовлення Big Fish

Тейбл-тенти та менюхолдери з логотипом – це один із видів POS-матеріалів, які допомагають презентувати продукт яскраво та помітно.

Ми часто зустрічаємо такі конструкції на столиках у кафе, ресторанах, барах, на стійках реєстрації в готелях, аеропортах, закладах різних сфер послуг. Помічали брендовані таблички з написами «Вільних місць немає», «Столик заброньований», «Стійка реєстрації», а також рекламу на столах у місцях громадського харчування?  Так ось все це – тейбл-тенти.

 Переваги використання брендованих тейбл-тента

Тейбл-тенти характеризуються низкою вигідних переваг, зокрема вони:

  • яскраві;
  • компактні (не займають багато місця на столику);
  • зручні для відвідувачів;
  • вигідно демонструють важливу інформацію, що стосується конкретно вашого закладу;
  • довговічні;
  • підкреслюють  стиль закладу.

При виготовлені меню холдерів на виробництві Big Fish враховуємо все: дизайн, колірну палітру, сенс, зміст та релевантність рекламної пропозиції, формат носія та його оригінальність.

Нестандартні брендовані  тейбл-тенти зазвичай привертають більше уваги, але при цьому важливо враховувати, про що ви на ньому хочете написати і з якою цільовою аудиторією маєте справу.  Якщо це просто інформація на кшталт «столик зайнятий», «менеджер відійшов», «технічна перерва», то не варто вигадувати нічого особливого, найкраще підійде класичний варіант.

 Різновиди тейбл-тентів

Найбільш оптимальні тейбл тенти виготовляють зі щільного паперу чи картону. Зазвичай з паперу роблять трикутні, квадратні та прямокутні конструкції, які внизу склеюються двостороннім скотчем або з’єднуються замком із прорізами.  Але за бажання виділитися і зробити щось неординарне можемо  запропонувати тиснення, висічку, фігурне різання, біговку тощо. Більш стійким та витонченим  варіантом будуть брендовані тейбл-тенти з акрилу, скла або пластику.  Як правило, їх роблять у вигляді трикутника чи прямокутника у форматі А5 або А4.

Менюхолдери найчастіше використовують для анонсу акцій та знижок, інформування про новинки в меню чи спецпропозиції.  Нерідко компанія використовує у  тому самому місці і тейбл-тент, і менюхолдер, тільки інформація на них різна.  Наприклад, на столику в кафе може стояти тейбл-тент із написом “Столик заброньований” та менюхолдер із рекламою бізнес-ланчів.

Види меню холдерів Львів:

  • класична модель, що складається з основи та секції для встановлення поліграфічної продукції;
  • L-подібний менюхолдер, що поєднує в одному аркуші підставку та дисплей; він простіший у виготовленні;
  • модель “зірочка”, в якій розміщуються одразу три сторінки, які можна переглядати з обох боків.

 

Підставки під поліграфію мають різні розміри: стандартні (А4 або А5), євроформат, Letter, В5 та інші, які найкраще підходять до стилю закладу.

Виготовляють менюхолдери з прозорого або кольорового пластику різної товщини – від 1,8 до 3 мм.  За бажанням замовника, на вибір наноситься логотип компанії: гравіюванням, шовкографією або трафаретним друком, вініловою плівкою або іншим способом.

Замовити менюхолдери та тейблтенти можна на сайті Big Fish з виробництвом у Львові та доставкою по всій Україні. Ми готові запропонувати своїм клієнтам як стандартні моделі, так й індивідуально спроектовані.