Тейбл тенти та менюхолдери

Виготовлення тейбл тентів львів. Менюхолдери Львів. Дизайн менюхолдерів.

Тейбл-тенти необхідні, щоб швидко та легко донести потрібну інформацію до клієнта, тому їх використовують у різних бізнесових сферах:

  • в ресторанно-готельному бізнесі (на столах та стійках реєстрації, на барних стійках нічних клубів);
  • в банках (на столах менеджерів, біля платіжних кас);
  • у будь-якій сфері послуг: салонах краси, хімчистках, манікюрних салонах, перукарнях, ювелірних майстернях, турагентствах (на стійках приймання замовлень або на столі адміністратора, на рецепції);
  • на виставках, конференціях, семінарах, майстер-класах (на стійках реєстрації, стійках  конкретних брендів).

Тейбл-тенти, підставка під меню або менюхолдер – один з основних і найпопулярніших видів настільних POS-матеріалів, що застосовуються у сфері HoReCa. Тейбл-тент – відмінне рішення для інформування відвідувачів вашого ресторану або кафе про новинки, сезонне меню, спеціальні пропозиції, акції тощо.

Менюхолдер – носій інформації, простий та зручний у використанні, не займає багато місця. Холдери виготовляють з акрилу, картону, дерева з пластиком та паперу.

Паперові менюхолдери приваблюють яскравістю та різноманітністю форм: це може бути самостійна конструкція у вигляді будиночка чи пірамідки або змінна вкладка, яку вставляють у прозорий акриловий холдер. Паперові тейбл-тенти виготовляються з паперу та картону різної щільності з післядрукарською обробкою: матове або глянсове ламінування, тиснення, конгрев, висічка роблять конструкцію оригінальною та підвищують цікавість споживача до неї. Найкреативніші маркетологи привертають увагу клієнтів за допомогою унікальних тейбл-тентів, виготовлених за спеціальним дизайном.

Зазвичай з паперу роблять трикутні, квадратні та прямокутні конструкції тейбл-тентів, які внизу склеюються двостороннім скотчем або з’єднуються за допомогою замка із прорізами.

Найдорожчим варіантом є тейбл-тенти з акрилу, скла або пластику. Як правило, їх виготовляють трикутними або прямокутними у форматі А5 або А4. Ще дорожче обійдуться конструкції із металу, дерева або комбінованих матеріалів. Для нанесення інформації можна також використовувати гравіювання та УФ друк.

Ми маємо багаторічний досвід роботи в рекламній поліграфії, тому рекламно-виробнича компанія Біг Фіш оперативно та якісно виготовляє тейбл-тенти з найкращих поліграфічних матеріалів за розумною ціною, використовуючи цифровий та офсетний спосіб друку. Команда друкарні використовує високоякісні видаткові матеріали: матовий і глянцевий крейдований картон, щільний крейдований папір (250-350 г/м²), рідше – дизайнерський фактурний картон різної щільності.