Брендовані бокали, келихи та стопки

Брендований скляний посуд. Друк на скляному посуді Львів.

Команда менеджерів та виробничий склад друкарів компанії Біг Фіш завжди створює оригінальний дизайн сувенірної продукції та може запропонувати вам різні варіанти її брендування. Посуд зі скла з брендуванням – саме такий сувенір, бо виглядає красиво, оригінально та ефектно. Брендований скляний посуд стане цікавим елементом будь-якого інтер’єру та чудово доповнить офісні будні. Скляні кружки чи стакани з логотипом часто використовують великі компанії як інструменти для підвищення корпоративної культури та збільшення лояльності з боку співробітників та клієнтів.

В нашому шоурумі та онлайн-каталогах сувенірної продукції ви можете переглянути весь асортимент скляного посуду: стакани з подвійними стінками, склянні стакани з кольоровою силіконовою накладкою та кришкою, чайники-заварники, кружки, пляшки для напоїв, пивні бокали, тарілки та інше. Також пропонуємо скласти подарунковий комплект з декількох позицій скляних виробів і створити індивідуальну упаковку, що зробить ваш корпоративний сувенір унікальним та цінним. Це одночасно виглядає модно, ексклюзивно та несподівано!

Наші дизайнери пропонують різні варіанти макета брендування поверхні скляного посуду, використовуючи не тільки логотип компанії, а й корпоративні бренд-елементи та зображення у фірмовому стилі. Важливим нюансом у створенні класного продукту є взаємодія дизайнера та менеджера з технологом виробництва, що спільно підберуть найкращий метод нанесення, який забезпечить точну передачу кольорів та стійкість зображення. Зазвичай використовуємо такі технології, як: деколь, тамподрук, гравіювання та УФ друк.

Ми обираємо надійних виробників скляних стаканів та скляних кружок, які в короткі терміни доставляють якісну та оригінальну продукцію для брендування.

Завдяки багаторічному досвіду та спрацьованій команді працівників рекламно-виробничої компанії Біг Фіш кожен забрендований виріб буде реалізований вчасно, якісно та стильно.