ДРУК БЛОКНОТІВ А5, А6

Друк блокнотів Львів. Блокноти А5 виготовлення. Дизайн блокнотів.

Для нас, компанії Біг Фіш, важливо, щоб якість друкованої поліграфічної продукції відповідала вимогам тих клієнтів, які користуються нею кожного дня.

Блокноти – універсальна річ в багатьох аспектах, вони призначені для запису важливих речей, лекцій, планування зустрічей та для іншої додаткової інформації. Класичні паперові блокноти залишаються ефективним інструментом брендованої поліграфічної продукції для злагодженої роботи офісу. Залежно від напрямку діяльності блокнот можна комплектувати потрібними для робочого процесу блоками.

Важко знайти людину, яка не фанатіє від якісних брендованих блокнотів, планерів, скетчбуків чи щоденників. Для ділових людей у пригоді стане блокнот формату А5 з готовими блоками для планування. Для щоденних або творчих записів існують великі блокноти А4 формату, стандартні А5 чи А6 формату та зовсім крихітні; аркуші в крапку, в клітинку та в лінійку або чисті.

Блокноти А5 з логотипом компанії –  лідер  поліграфічної продукції, їх зручно завжди мати під рукою. Такий блокнот може стати чудовим подарунком або елементом брендингу компанії. Блокноти з екокартону з друком або висічкою логотипа на обкладинці – дуже стильні та популярні. Блокноти А6 на пружині можуть стати особистим мініщоденником, записною книжкою і скетчбуком одночасно.

Характеристики, на які варто орієнтуватися при замовленні корпоративних блокнотів у компанії Біг Фіш:

–   вид обкладинки: обкладинка з дизайнерського картону, обкладинка з крафт-картону, простий крейдований щільний папір з різними видами покриття (ламінація матова, ламінація глянцева, ламінація soft-touch або вибіркове лакування певних елементів дизайну);

–   формат або розмір блокнота: класичні блокноти А5 формату (210*148 мм), менші блокноти А6 формату (105*148 мм). Також друкуємо блокноти, нестандартні за розміром та формою в залежності від побажань та потреб замовника;

–   тип кріплення: на пружину зверху, на пружину збоку, на склейку, на скобу;

–   наповнення внутрішнього блоку: сторінки в крапку, в клітинку, в лінійку або чисті; з кольоровими блоками чи інформативними вставками.

Менеджери Біг Фіш рекомендують доповнити корпоративні блокноти додатковими елементами дизайну для максимальної зручності: брендовані закладки, резинові тримачі для ручки і сторінок, кишені для візиток, відривні блоки для записів.

Сформуємо і надрукуємо ідеї для вашого бренду!