Цифровий друк

Цифровий друк

Поліграфічні послуги на замовлення — це можливість зробити акцент на деталях і ефективно прорекламувати товари або послуги компанії. Для багатьох клієнтів важливим є мінімальний термін виготовлення друкованих матеріалів. Якщо необхідно зробити терміновий друк, спеціалісти компанії Big Fish впораються із замовленням впродовж лише одного дня завдяки використанню технології цифрового друку та сучасному обладнанню.

Цифровий вид друку дозволяє виконати терміновий друк поліграфії різної складності та забезпечує високу якість, насиченість кольорів та чіткість відображення ілюстрацій. Обладнання дає можливість виготовляти продукцію високої якості та виконувати різну післядрукарську обробку. Технологія цифрового друку швидко розвивається, постійно оновлюється, а її можливості збільшуються.

Цифровий друк найкраще підходить для невеликих тиражів, а також для тиражів, в яких кожен макет має індивідуальні особливості – персоналізація, нумерація тощо. Найчастіше лазерні та струменеві принтери використовують колірну модель CMYK, їм складно точно відтворити кольори у Pantone. Цифровий друк має обмеження щодо розміру, все друкують у форматі SR-A3 (450х320 мм) і ріжуть відповідно до потрібного формату. Проте є складнощі із друком на чорному або темному папері щільністю від 350гр/м.кв. металізованими і білими чорнилами.

Основні переваги використання цифрового методу друку:

Висока якість друку: цифрові принтери дозволяють створювати високоякісні зображення з високою роздільною здатністю та колірною гамою.

Швидкість друку: немає необхідності в тривалому налаштуванні обладнання, не потрібні додаткові процеси додрукарської підготовки. Цифрові принтери здатні виробляти друковані матеріали швидше, ніж це можна зробити за допомогою традиційних методів друку. За допомогою цифрового друку можна виготовляти невеликі тиражі та персоналізовані матеріали, що робить його ідеальним для індивідуальних рекламних та маркетингових продуктів.

Щоб надати друкованій поліграфії індивідуальності, команда Big Fish пропонує використовувати нестандартні форми, а також здійснювати різноманітні післядрукарські роботи: нанесення глянцевої, матової ламінації чи ламінації Soft-touch, а також виділяти кілька елементів вибірковим лакуванням. Технологія цифрового друку дозволяє виконувати різні складні друкарські та післядрукарські завдання.