Олівці

ОЛІВЦІ

Друк логотипу на олівцях. Замовити брендовані олівці Львів.

Сьогодні дуже складно уявити сучасну компанію без брендованої сувенірної продукції. Разом із брендованими ручками,  олівці з логотипом залишаються найдоступнішим, найзручнішим  та ефективним рекламним сувеніром. Широка розповсюдженість цих виробів дозволяє їм відігравати роль ефективного маркетингового  інструмента. Олівці з брендуванням привертають увагу, забезпечуючи відмінну впізнаваність бренду.

Рекламні олівці ідеально підходять для готелів, шкіл, університетів, офісів. Їх дуже часто використовують під час промоакцій, виставок, заходів та конференцій як роздатковий матеріал або як один з інструментів корпоративного стилю.

Цікавим трендом залишаються прості еко олівці з насінням, які можна висаджувати у горщики після використання. Ми друкуємо як пакування для комплектів, так і для однієї штуки, щоб брендований сувенір мав виражений корпоративний стиль та відповідний вигляд.

Друк на олівцях здійснюється методом тамподруку в один або декілька кольорів, методом гравіювання та УФ друком. У нас ви можете придбати оптом олівці з гумкою або без неї, а також замовити окремі олівці або цілий набір.

Маємо брендовані олівці різних типів, а саме:

  • графітовий олівець (дерев’яний, пластиковий або з переробленого паперу);
  • кольоровий олівець (олійний або восковий);
  • механічний олівець (пластиковий або металевий).

Ви можете замовити їх у нас за доступними цінами. Швидко опрацьовуємо замовлення та надаємо найкращу пропозицію.