ДРУК НА ЖИЛЕТКАХ

Жилети з логотипом компанії. Безрукавки з друком Львів.

Брендований жилет – це предмет спецодягу, який не лише підкреслює приналежність до певної торгової марки чи організації, але і гарантує не нав’язливу рекламу з турботою про працівника. Також жилети з нанесенням логотипу чи корпоративних елементів, використовують для працівників, що займаються спортом і ведуть активний спосіб життя.  Актуальність жилетів з брендуванням у осінньо-весняний період забезпечує зручність, тепло, комфорт та підкреслює стиль команди та підвищує запам’ятовування бренду.

Чоловічі та жіночі жилети з друком та в кольорах вашої компанії максимально підкреслять корпоративний стиль. Вони  прості в догляді, універсальні в комбінуванні практично з будь яким одягом. Різна стильова інтерпретація жилета може підкреслити загальний вигляд або додати функціональності образу. У підрозділі Одяг та текстиль рекламно-виробничої компанії  Big Fish представлено асортимент одягу, який можна одягнути під жилет і скласти унікальний комплект. Представлені такі торгові марки: TM «Stedman», ТМ «JHK», ТМ  «Fruit of the Loom», TM «Gildan», ТМ «Russell», ТМ «Roly», ТМ «B&C», ТМ «Keya», ТМ «SOL’S».

Склади компанії Big Fish мають у наявності різноманітні кольори та моделі жилеток як чоловічих так і жіночих. Жилетки з брендуванням замовити у Львові можна як оптом так і від 10 одиниць.

Брендування безрукавок на друкарні рекламно-виробничої компанії  Big Fish можливе такими способами:

  • Шовкотрафаретний друк фарбами
  • Машинна вишивка
  • Термотрансфер
  • новітній вид повноколірного друку DTF (Direct To Fпляшки для водиilm)

Обираючи брендовані жилети чи жилети з логотипом компанії, ви обираєте комбо турботи та лояльності до вашої фірми. Відштовхуючись від ваших побажань, бюджету та об’єму, наша команда скоординує і підбере максимально якісний і вигідний варіант.