Друк бланків, листів для записів, кубариків

Друк фірмових бланків Львів. Друк поліграфії. Дизайн блоків для запису. Кубарики поліграфічні замовити.

Популярними елементами ділового листування організації завжди були фірмові бланки, листи для записів, кубарики та конверти з логотипом і реквізитами. Ця брендована поліграфія є відмінним маркетинговим інструментом для передання інформації на  різноманітних заходах.

Рекламно-виробнича компанії Big Fish виготовляє:

  • брендовані фірмові бланки;
  • листи для записів з лого та індивідуальним дизайном;
  • брендовані кубарики.

Фірмові бланки з логотипом завжди є на столах офісних працівників та працівників сфери обслуговуванння. Фахівцям потрібно регулярно робити різні позначки. Чисті листи, які завжди розташовані під рукою, дозволяють заощадити безліч цінного часу.

Брендовані листи для записів знадобляться на виставках, де потрібно донести до гостей потрібні дані. Також брендовані листи для записів знадобляться на семінарах і лекціях, адже на маленьких листочках можна залишити різні важливі позначки. А нанесений на папір логотип організації приверне увагу широкої аудиторії до компанії.

Кубариками найчастіше користуються на різних презентаціях та прес-конференціях. Люди, які відвідують подібні події, прагнуть дізнатися якнайбільше корисної для них інформації. Важливі відомості можна записати на невеликих листочках. Крім цього, брендовані кубарики дозволять не втратити необхідні контактні дані. Рекламно-виробнича компанія Big Fish пропонує розміщувати інформацію не лише на тильній стороні аркуша, а й на торці всього кубарика (логотип компанії чи індивідуально розроблений дизайн). За потреби,  наше виробництво може склеювати  їх по торці чи робити клейкі основи, щоб уникати розсипання листків. Пропонуємо також індивідуальне брендоване упакування для кубариків для вашої сфери діяльності. Наприклад, для логістичних та будівельних компаній ми рекомендуємо кубарики на мініпалетах.

Рекламно-виробнича компанія Big Fish виготовляє фірмові бланки, листи для записів та кубарики двома способами друку у великих та малих обсягах:

  • цифровий друк (до 100 од.)
  • офсетний друк (від 100 до 100 тис. од).

Здійснити друк брендованих фірмових бланків, листів для записів з лого чи кубариків можна у всіх популярних форматах – А4, А5, А6, 75х75 мм, 80х80 мм, 90х90 мм. Для зручності зберігання можна замовити спеціальну коробку потрібного розміру. Для того щоб надрукувати замовлення, нам потрібно знати:

  • бажану кількості листів у блоці;
  • щільність паперу (зазвичай 80 гр/кв.м.);
  • кольористику друку (одноколірний чи повноколірний друк);
  • тираж блоків або листів.

За додатковою інформацією звертайтесь до нас за телефоном, вказаним на сайті, і менеджери компанії Big Fish вас проконсультують.