Друк флаєрів

Друк флаєрів Львів. Друк єврофлаєрів. Офсетні листівки Львів. Дизайн флаєрів.

Флаєри та листівки посіли особливу нішу на ринку реклами та використовуються в  усіх сферах бізнесу. Флаєр – потужний інструмент просування, що не втрачає своїх позицій попри велику кількість цифрових можливостей реклами товару або послуги. Листівки різного формату (листівки А5ф, листівки А6ф, єврофлаєр, мініфлаєр) є недорогими формами масового маркетингу та комунікації. Роздача флаєрів та листівок — найбільш швидкий і недорогий спосіб привернути увагу до продукту, послуги або події.

Основною перевагою флаєра є компактні розміри. Найбільш поширеними є стандартні розміри флаєрів у форматах:

  • флаєр А6 (148х105мм);
  • єврофлаєр або флаєр DL (210х100мм);
  • флаєр 2 євро (200х210мм);
  • мініфлаєр (100х100мм).

Друк флаєрів, листівок і буклетів здійснюємо на офсетному, крейдованому і дизайнерському папері з однієї або обох сторін в різній колірній гаммі. Щільність паперу також може бути різною – від 115г/м2 до 300г/м2. Економний варіант друку — тонкий папір щільністю 115г/м2, 130г/м2 і 150г/м2 для масового використання поліграфії.

Стандартний формат єврофлаєра (210×100мм) більше використовується для масових рекламних кампаній та друкується на крейдованому папері щільністю 130 г/м2. Подвійний флаєр (200×210мм) надрукований на папері високої щільності  (200–300г/м2), орієнтований на клієнтів з бізнес-сегмента і поширюється на конференціях, виставках та спеціалізованих івентах.

Для маленьких тиражів (до 500 шт.) раціональніше використовувати цифровий спосіб друку поліграфії, а для великих тиражів – офсетний друк листівок. Цифровий друк дає можливість виконати терміновий друк флаєрів від 1 примірника.

Вся рекламна поліграфія (єврофлаєр, мініфлаєр, флаєр 2 євро) друкується на форматі SR-A3 (450х320 мм) і ріжеться на потрібний розмір листівки.

Рекламні листівки використовують у різних рекламних кампаніях, оскільки вони є доступним і водночас ефективним способом максимально охопити цільову аудиторію і донести повідомлення до кожного окремого потенційного клієнта. Рекламно-виробнича компанія Біг Фіш надає найширший спектр поліграфічних послуг, зокрема: друк флаєрів будь-якого формату і обсягу, друк листівок, друк буклетів, друк наклейок. Вже більш ніж 17 років ми відповідаємо за вашу стилістику в надрукованому вигляді.