Дитяча поліграфія

Дитячі подарунки з логотипом. Поліграфія для дітей з брендуванням Львів.

Дитяча поліграфія – один з найулюбленіших напрямків розробки сувенірної продукції для менеджерів та дизайнерів Big Fish. Дизайн та новизна дитячої поліграфії – завдання, над якими ми працюємо щодня,  розробляємо та удосконалюємо нові позиції:

  • брендовані альбоми для малювання;
  • зошити та блокноти з логотипом;
  • розмальовки брендовані;
  • скетчбуки корпоративні дитячі;
  • стікерпаки та об’ємні наклейки;
  • пазли з лого;
  • настільні ігри;
  • ростоміри.

Брендована дитяча поліграфія – це ідеальний варіант корпоративних сувенірів для працівників компанії, у яких є діти, а також промосувеніри для дитячих брендів.

Скетчбук – це блокнот для малювання з різними завданнями, цікавими позначками на сторінках і чистими листками для ідей та замальовок. Sketchbook, розроблений в корпоративному стилі компанії, є одним з найкрутіших розвивальних подарунків для дитини. Перевага таких корпоративних скетчбуків – в універсальності. Завдяки креативним рішенням у дизайні в них покроково через ілюстрації можна розповідати про створення компанії, візуалізувати місію, слогани, мотиваційні фрази, доповнювати оформлення іншими зображеннями та візерунками, виконуючи різні завдання — наприклад, малювати корпоративні елементи компанії тощо. Усі серії дизайнерських скетчбуків — повноцінні художні посібники для дітей і дорослих, в кожному з яких є не лише покрокові інструкції, але й місця для самостійних вправ. Діти можуть малювати, розфарбовувати, доповнювати ескізи, обводити шаблони та створювати власні унікальні скетчі.

Стікерпак — це позитивні емоції для дітей та демонстрування настрою бренду, який передається через графічну ілюстрацію наклейок. Один стікер може виражати набагато ширший спектр думок та емоцій, ніж звичайний подарунок.  Стікерпак — набір зі стікерів, об’єднаних між собою спільною тематикою. Веселі картинки на наклейках гарантовано підніматимуть настрій і викликатимуть лише позитивні емоції, тому сучасні компанії використовують стікерпаки як спосіб комунікації бренду зі споживачем.

Дитячі табори, школи та спортивні гуртки застосовують корпоративні стікери як частину маркетингової кампанії для рекламної комунікації з дітьми. Саме тому, розробляючи стікерпак для певного бренду, команда Big Fish вивчає цільову аудиторію та особливості продукту клієнта. Велику увагу приділяємо якісній візуалізації – стікер повинен круто виглядати і добре запам’ятовуватися: використовуємо лаконічні фрази та яскраві кольори, створюємо корпоративного персонажа компанії, який є головним елементом усіх стікерів у колекції.

За допомогою ростоміра можна вимірювати зріст дитини. Брендований ростомір – чудовий варіант для дому, шкіл, дитячих садків, спорткомплексів, розважальних закладів та поліклінік. Для виготовлення дитячої поліграфії ми обираємо найякісніші матеріали, це підтверджено сертифікатом відповідності. Якість усіх матеріалів є основним пріоритетом у нашій роботі. Ростоміри з логотипом компанії є настінними. Зображення, надруковане на плівці, можна наклеїти на меблі, вікна, стіни і взагалі на будь-яку гладку поверхню. Всі елементи ростоміра з пластику або на магнітній основі друкуються прямим УФ друком на матеріалі. Дизайнерський відділ компанії Big Fish в залежності від запиту замовника розробляє макети ростомірів різної форми, розміру, кольорів. Упакований в міцний картонний тубус брендований ростомір стане унікальним сувенірним продуктом.

Брендовані пазли — гра-головоломка, одна з найдоступніших іграшок, що розвиває логічне мислення, пам’ять, терпіння, уяву та концентрацію уваги. Рекламні та промопазли – ефективний інструмент для популяризації компанії, товарів чи послуг та оригінальний подарунок на презентаціях, виставках, проведеннях акцій. Водночас бренди у такий спосіб використовують пазли як канал комунікації, щоб нагадати аудиторії про себе. Рекламні пазли асоціюватимуть ваше маркетингове повідомлення із захопливим заняттям, адже вони розповідають історію бренду не словами, а зображеннями. Брендований пазл спочатку викликає інтерес, а потім захоплює увагу та не відпускає доти, поки не буде складений до кінця.

Пазли на замовлення  – виготовлення сувенірних, рекламних та промопазлів високої якості з картону. Рекламний логотип, корпоративну символіку наносимо методом сублімації із застосуванням сублімаційного покриття – це дозволяє наносити на поверхню пазлів високоякісне повнокольорове зображення.

Також цікавим рекламним рішенням є створення брендованих дитячих розмальовок. Індивідуально підібрані та розроблені розмальовки друкуємо з різними дизайнами, додатковим текстовим наповненням, настільними іграми та загадками. Сфера використання дитячих розмальовок з логотипом дуже різноманітна – це дрібна роздаткова сувенірна продукція для стоматологій, медзакладів, ресторанів та кафе. Також популярними є сети-розмальовки для дітей.

Дизайнерська дитяча канцелярія та поліграфія є найкращим креативним подарунком для child-friendly компаній. Таку рекламну продукцію можна використовувати як подарунок у різноманітних конкурсах та змаганнях під час Company Family Day. Нагадуємо, що для друку дитячої поліграфії команда Big Fish обирає найякісніші матеріали, щоб подарунки були безпечними, зручними, корисними та красивими.

Команда Big Fish розробляє інші корпоративні дитячі сувеніри та брендовані канцтовари, які користуються великим попитом серед компаній: маркери з логотипом, олівці, фломастери, фарби, кольорова крейда та пластилін в брендованому упакуванні.