Технології брендування сувенірної продукції

Технології брендування сувенірної продукції

Щодня рекламна компанія Big Fish виготовляє та брендує різноманітну сувенірну продукцію. Здійснюємо сучасні види нанесення зображень і елементів фірмового стилю на всі види промосувенірів та бізнес-подарунків: ручки, блокноти, записники, щоденники, флешки, зарядні пристрої, парасольки, екосумки, шопери, пляшки для води, чашки, термочашки та термоси, пледи, футболки, кепки, худі, куртки, жилетки тощо.

Окрім базових замовлень, команда Big Fish дуже любить експериментувати та виконувати нестандартні нанесення на незвичних матеріалах. Тому ми завжди можемо забезпечити найкращий результат брендування для кожного матеріалу на різних моделях виробів. Послуга нанесення логотипа на сувенірну продукцію допомагає з простих звичних речей зробити ефективні інструменти реклами та маркетингу.

Методи нанесення на сувенірну продукцію:

  •       тамподрук – найбільш поширений метод нанесення на офісних аксесуарах, приладдях для письма та електроніці, на будь-яких поверхнях з пластику, дерева, шкірозамінника. При правильній активації поверхні можливе нанесення також на металевих виробах. Тамподрук дозволяє брендувати дрібні, рельєфні та об’ємні елементи сувенірної продукції. Ця технологія друку дає можливість вибрати кольори нанесення чітко по шкалі Pantone. Повноколірне зображення або градієнти передати неможливо.
  •       шовкотрафартений друк застосовують, в залежності від виду фарби, для друку поліграфії (брендування упаковки, коробок, пакетів, візиток), для нанесення зображення на рекламний одяг та текстиль (футболки, кепки, поло, худі та світшоти, дощовики, куртки, жилетки) та інші сувеніри (парасолі, рюкзаки, сумки, косметички, пластикові й скляні пляшки, ланчбокси).
  •       деколь – технологія нанесення зображення на сувеніри з кераміки, порцеляни та скла. Кружки, тарілки та інший посуд, брендований методом деколі, має стійке нанесення зображення, оскільки в процесі високотемпературного випалу в печі зображення логотипа буквально впікається в поверхневий шар виробу, його практично неможливо стерти або пошкодити.
  •       сублімаційний друк – цей метод використовують для нанесення повноколірного зображення високої фотографічної якості на текстиль та рекламну продукцію з кераміки, скла, металу. Друк на текстилі можливий тільки на синтетичних тканинах (50% складається з синтетичних волокон). Фарба просочує тканину, тому друк передає максимальну кількість кольорів та їх відтінків, зображення є яскравим, соковитим. Для сублімаційного друку використовують посуд зі  спеціальним покриттям.
  •       гравіювання – найшвидший метод нанесення чіткого, стійкого зображення на різні види матеріалу за допомогою лазерного променя, який видаляє тільки верхній шар поверхні, зберігаючи цілісність виробу. Цей спосіб застосовують для нанесення зображень на сувеніри з металу, дерева або скла – ручки, брелоки, флешки, павербанки, термокружки, металеві пляшки для води, металеві шильди.
  •       тиснення – один з найбільш популярних способів нанесення логотипа на щоденники, блокноти, записники, обкладинки для документів, гаманці, візитниці та інші вироби зі шкіри, шкірозамінника. Технологія тиснення має такі підвиди: блінтове (безбарвне), конгревне та тиснення з використанням фольги.
  •       УФ друк – це сучасна технологія, яка набула широкого застосування у сфері брендування сувенірної продукції. УФ друк дозволяє нанести високоякісне, яскраве багатоколірне зображення з градієнтом на будь-яку поверхню. Пряма технологія друку дає можливість задрукувати всю плоску поверхню сувенірної продукції: блокноти, флешки, павербанки, ланч-бокси. Круговий метод дозволяє наносити зображення на предмети циліндричної форми по колу, наприклад, термокружки, термоси, пляшки для води.

Для рекламно-виробничої компанії Big Fish важлива якість нанесення на сувенірну продукцію, тому ми знаємо про методи нанесення все! Кожного разу підбираємо найоптимальніший метод друку чи виготовлення продукції для того, щоб з простих звичайних речей зробити класний брендований сувенір. Ми постійно стежимо за розвитком сувенірної галузі, вивчаємо потреби наших клієнтів, доповнюємо асортимент продукції відповідно до модних тенденцій, модернізуємо виробництво. Завдяки застосуванню новітніх технологійІ виробництва та багаторічному досвіду технологів, менеджерів та дизайнерів виконуємо більш ніж 200 крутих замовлень щомісячно. Більшість наших клієнтів – це надійні партнери, які довіряють нам свої проєкти.