КОРПОРАТИВНІ ПОДАРУНКИ

КОРПОРАТИВНІ ПОДАРУНКИ ВІД BIG FISH

Розвеселити, заохотити до кращого результату чи просто потурбуватись про своїх клієнтів – корпоративні подарунки можуть виконувати безліч завдань і функцій. Головне, створити щось справді особливе!

Залежно від концепції бренду корпоративний подарунок може бути милою дрібничкою (наприклад, брендована канцелярія), корисним гаджетом (PowerBank з вашим логотипом – звучить цікаво, чи не так?) чи улюбленим елементом одягу в гардеробі. Вибір можливих товарів справді вражає, тому важливо не розгубитись. Запам’ятайте: правильно підібраний подарунок може вдало зіграти на користь вашого бренду.

Для цього радимо доручити створення корпоративних подарунків команді Big Fish, адже ми допоможемо зробити їх справді ефектними. Вибір корпоративних подарунків для різних подій – справжнє мистецтво. Кожного разу ми занурюємося в специфіку бізнесу та його філософію, щоб навіть найменша брендована річ працювала для вас!

ЯКІ ТЕХНОЛОГІЇ МИ ВИКОРИСТОВУЄМО

Якість і унікальність корпоративних подарунків – те, що наша команда цінує в роботі передусім. Тому ми максимально ретельно обираємо матеріали та технології виготовлення майбутніх подарунків для ваших клієнтів чи партнерів.

Які методи друку ми застосовуємо:

  • тамподрук;
  • тиснення;
  • шовкодрук;
  • сублімація;
  • гравіювання;
  • УФ-друк;
  • флексодрук.

Корпоративні подарунки часто створюють у певній святковій стилістиці – наприклад, до Нового року. У такому випадку рекомендуємо вибрати друковану продукцію – класичний записник, щоденник-органайзер, календар (настінний, настільний чи зовсім кишеньковий). Наші дизайнери допоможуть створити їх у стилістиці бренду – з використанням логотипа, кольору й навіть шрифтів компанії, а колеги з pr-відділу запропонують індивідуальне текстове доповнення від імені компанії. Так бізнес-подарунок стане більш персоналізованим та цінним!

Футболки, реглани, жилетки та будь-які інші елементи гардеробу – завжди вдале рішення для брендування. Досвід показує, що стильно оформлений одяг чи аксесуари легко можуть стати вашою рекламною платформою. Саме тому для корпоративних подарунків з текстилю ми пропонуємо мінімалістичний та функціональний дизайн, який буде привертати увагу до назви вашого бренду. Власне креативне виробництво дозволяє обирати найрізноманітніші зразки одягу для нанесення логотипа чи зображення на нього.

Зараз важко уявити світ без гаджетів, тож якщо мета подарунка – «розповісти» про бренд, вибирайте техніку. Брендовані PowerBank, флешки, навушники чи колонки – це ті подарунки, які викликають приємні емоції та залишаються в полі зору ледь не весь час. 10 одиниць чи навіть 1 000 – наше креативне виробництво може виготовити потрібну кількість подарунків. Такі деталі як пакування та доставка теж не залишаться без уваги. Усі подарунки ми допоможемо запакувати в спеціально розроблені коробки та доставити до клієнтів з гарним настроєм!